Jdi na obsah Jdi na menu
 

Balada v Mošonu.

    Senioři pod vodou, nad vodou i na vodě

    Víkendová, pravá letní sobota 16..6 se vydařila na podtrženou jedničku. Zavítali jsme do osvědčených termální lázní v Mošonu v Maďarsku. Počasí bylo ukázkové, skutečně letní s teplotami okolí třicítky, autobus plný natěšených koupačů, cesta příjemná. Pravda, trošku nás překvapili maďarští policisté s nějakou pokutičkou těsně před lázněmi, ale pak už jsme vtrhli na známá místa, obsadili známá lehátka a ponořili se do známých bazénů.
    Každému vyhovovalo něco jiného: někdo se omlazoval v bazénech s teplotou od 28 do 38°C, někdo brázdil mořskou vodu, někdo „skákal“ z jednoho bazénu do druhého. Až jsme si připadali dostatečně vymáčení, zkusili jsme, co dobrého mají v místních bufetech a restauraci. Kafe, oběd, víno – čas rychle pádil.
    Cesta domů byla trošku rozpálenější, protože v autobuse klekla klimatizace, vzpomněli jsme si na časy, kdy žádná klima neexistovala. Po 3 hodinách cesty jsme se ovšem mohli osvěžit tršickým pivem a honem domů na fotbal.
    Tento krásný den byl zakončený vítězstvím našich fotbalistů v zápase s Poláky. A na podzim vyrážíme ZNOVU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Díky skvělé organizátorce – naší předsedkyní Milušce Minářové!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář